Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Антибулінговий урок "Не цькуй" 1 клас

Дата: 1 жовтня 2023 о 20:25, Оновлено 6 жовтня 2023 о 22:56
Автор: Гавріш Л. О.
173 перегляда

Сьогодні, 29 вересня, у 1 класі нашої школи був проведений антибулінговий урок під назвою "Не цькуй". Метою цього уроку було попередження та профілактика насильства та цькування серед учнів.

Урок розпочався зі спільної бесіди психолога Лук’янчук Людмили Сергіївни про те, що таке цькування і насильство. Учні активно брали участь у обговоренні, ділилися своїми думками та спогадами. Потім, ми разом з класом розглядали приклади ситуацій, коли може виникнути цькування, а також обговорювали способи, як їм можна протистояти.

Після цього, ми переглянули мультфільм про Їжачка https://www.youtube.com/watch?v=FE4_T_yv8dw
 про антибулінг та обговорили його зміст. Учні висловлювали свої думки та реакції на те, що вони бачили. Ми підкреслювали, що кожен з нас може бути відповідальним за свої слова та дії, та маємо дотримуватися принципу поваги до інших.
Класний керівник,  Лук’янчук Любов Дмитрівна, провела бесіду про види боулінгу та гру-рольову гру «Компліменти».
На завершення, ми підсумували урок,  провівши гру «Кахут» https://create.kahoot.it/details/e1c8a461-bc15-49bb-a02b-99a1e0a2eb21 зробивши висновок, що кожен з нас має право бути поважаним і захищеним в школі та повсякденному житті. Також ми наголосили на тому, що учні можуть звертатися до вчителя, батьків чи інших дорослих осіб у разі, якщо вони стикаються з цькуванням.

Загальний настрій учнів під час уроку був позитивним та зацікавленим. Вони засвоїли важливі навички щодо попередження цькування та насильства, і готові стати активними учасниками у створенні безпечного та дружнього середовища.

Завдяки проведенню антибулінгового уроку "Не цькуй", учні отримали необхідні знання про те, як попереджувати та реагувати на випадки цькування. Я впевнений, що цей урок сприяє формуванню позитивної атмосфери в класі та сприяє розвитку емпатії та поваги до інших.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.